Obszar praktyki

Czytaj więcej

O kancelarii

Czytaj więcej

Strona główna

Czytaj więcej

Doświadczenie

Czytaj więcej

Współpraca

Czytaj więcej

Kontakt

Czytaj więcej

Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt przedstawić Kancelarię Prawną Radcy Prawnego Anny Kujawskiej. Kancelaria powstała w 2005 roku w celu świadczenia pomocy prawnej przedsiębiorcom. Podstawowym zadaniem Kancelarii jest ułatwienie podejmowania zgodnych z prawem decyzji dotyczących działalności Państwa przedsiębiorstwa oraz ustrzeżenie Państwa przed problemami będącymi następstwem braku pełnej informacji prawnej.

Głównym obszarem działania Kancelarii jest szeroko rozumiane prawo gospodarcze, doradztwo prawne dla przedsiębiorców, władz spółek i wspólników w zakresie bieżącej oraz przyszłej działalności gospodarczej.

W ramach oferowanej przez Kancelarię obsługi prawnej zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Szczególnie Kancelaria kładzie duży nacisk na ścisłą i bezpośrednią współpracę ze swoimi Klientami, co pozwala identyfikować i rozwiązywać problemy prawne Klientów oraz podejmować odpowiednie działania zapobiegające mogącym powstać w przyszłości problemom.

Kancelaria gwarantuje, że wszelkie informacje o Państwa przedsiębiorstwie podjęte w czasie prowadzonej obsługi prawnej będą zachowane w tajemnicy, zarówno w czasie współpracy z Państwem, jak i po jej zakończeniu.

Kancelaria współpracuje z Kancelarią Notarialną, Kancelarią Doradcy Podatkowego oraz Biurem Rachunkowym, z biegłymi tłumaczami języka angielskiego.

Zapraszam do korzystania z usług Kancelarii.

Z wyrazami szacunku

Anna Kujawska
Radca Prawny

Kontakt

Kancelaria Prawna

Radca Prawny Anna Kujawska

ul. Wejherowska 65/3

54-239 Wrocław

REGON 020041182
NIP 894-174-16-26

+48 605 061 999

a.kujawska@kancelaria-radca.wroclaw.pl