Obszar praktyki

Czytaj więcej

O kancelarii

Czytaj więcej

Strona główna

Czytaj więcej

Doświadczenie

Czytaj więcej

Współpraca

Czytaj więcej

Kontakt

Czytaj więcej

Doświadczenie

PODSTAWOWE INFORMACJE O WŁAŚCICIELU O KANCELARII PRAWNEJ

Właścicielem Kancelarii Prawnej jest Radca Prawny Anna Kujawska, która w 1992 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dodatkowo poszerzała swoje wiadomości na studiach podyplomowych:

 • w 1993 roku ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Obrotu Towarowego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego;
 • w 2004 roku Podyplomowe Studium Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej - specjalizacja w zakresie Stosowania Prawa Wspólnotowego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego;
 • w 2009 roku Podyplomowe Studium Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu różnych dziedzin prawa w kraju i za granicą.
 • W październiku 1996 r. ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu zdając egzamin radcowski na ocenę bardzo dobrą, a w styczniu 1997 r. została wpisana na Listę Radców Prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem WR/WR/1172.

  Od 1997 roku nieprzerwanie świadczy obsługę prawną jako Radca Prawny w różnego rodzaju firmach, a w szczególności na rzecz banków, firm zajmujących się pośrednictwem usług bankowych, spółek produkcyjnych, spółek giełdowych. Anna Kujawska posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno dużych jak i małych firm, w tym głównie spółek prawa handlowego.

  Anna Kujawska posługuje się językiem angielskim.

  Kontakt

  Kancelaria Prawna

  Radca Prawny Anna Kujawska

  ul. Wejherowska 65/3

  54-239 Wrocław

  REGON 020041182
  NIP 894-174-16-26

  +48 605 061 999

  a.kujawska@kancelaria-radca.wroclaw.pl